Péče o nehty

Manikůra

Ruce každodenně zprostředkovávají kontakt s ostatními lidmi, je na ně upřena prvotní pozornost. Často vzhled rukou a nehtů odráží stav našeho zdraví, naši psychickou pohodou. Velice pak působí na své okolí. Je jen na nás, zda pozitivně či naopak. Proto je třeba našim rukám věnovat dostatečnou pozornost a dopřát jim profesionálního pravidelného ošetřování a péče…

Mokrá manikůra se provádí v několika krocích. Pro zajištění perfektní péče, je třeba nejprve odstranit původní lak. Následně ponoříme nehty na několik minut do připravené měkčící lázně, která zjemní pokožku okolo nehtů a umožní další krok, tedy ošetření nehtové kůžičky. Pak upravíme nehty na požadovaný tvar a přistoupíme ke regenerační masce, která umožňuje důležitý zdravý růst a vzhled nehtů. Nakonec nehty lakujeme a zdobíme dle přání klienta. Proceduru lze doplnit parafínovým zábalem a masážemi rukou, což v kombinaci s manikůrou přinese úžasný pocit uvolnění, ruce vám budou vděčné!

P- Shine

Lakujete si nehty? Stává se vám, že máte nehty jakoby poškrábané, lehce roztřepené a lak vám tyto nedokonalosti nespraví, ba co víc, někdy i zhorší? Jak tedy dosáhnout výjimečné kvality nehtů a jejích krásy? Navštivte naše studio a vyzkoušejte japonskou, tradiční přírodní metodu ošetření nehtů P-Shine!

Jistě jste již nekdy slyšeli slovo „gejša“. Základ a pravý význam slova spočívá v umění. Jejich hlavním umem vždy byla schopnost ovlivnit muže svou krásou, chytrostí a uměleckými vlohy. Již stovky let používají gejši tradiční, ověřené způsoby líčení a ošetření pokožky. Metoda P-shine je speciální, přírodní a šetrná manikůra převzatá z tradice gejš. Také pro může je metoda P-Shine vhodná. Věděli jste, že prvními gejšami byli právě muži?

Jak to funguje? Proškolená manikérka nejprve provede „klasickou“ manikůru, kdy se nůžkami a pilníčkem upraví tvar a povrch nehtů. Posléze na nehty nanese směs včelího vosku s glycerínem a obohacujícími vitamíny. Následně vyhladí všechny nerovností a rýhy, později práškem drcených lastur dokonale nehty vyleští, Vykouzlí přitom nádherné, záviděníhodné nehty, se kterými bude spokojen každý náš klient. Dopřejte si pocity gejši, užijte si své krásné přírodní nehty díky P-shine!